Na vlastní kůži: Dobrovolnická mise v Africe

Ve dnech 11.–25. září 2024 se skupina 10 středoškoláků z Křesťanské střední školy Elijáš vydala na nezapomenutelnou dobrovolnickou misi do Karao, Tanzánie.

Společně s ředitelkou školy a její zástupkyní působili v Karao Adventist Primary School, kde se zapojili do výuky, věnovali se místním dětem a podíleli se na organizaci slavnosti k odchodu absolventů. Nezapomenutelným zážitkem byla i návštěva místní církve.

Účastníci si z Afriky odnesli nejen nové zkušenosti, ale také přátelství a hlubší porozumění tamní kultuře. Tato cesta byla příležitostí, jak se přiblížit jiným způsobům života a přispět k humanitární pomoci.

Děkujeme všem, kdo se na projektu podíleli a umožnili tak jeho realizaci - Českému sdružení Církve adventistů sedmého dne, panu Szabó z organizace Supai,e.v., samotným studentům a jejich rodičům.